Turktime
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Erdoğan'dan Aydın Doğan'a Soğuk Duş!
Ankara Kulisi
YAZARLAR
6 Ocak 2016 Çarşamba

Erdoğan'dan Aydın Doğan'a Soğuk Duş!

10.12.2015 tarihi Enerji Bakanı Berat Albayrak’ın en sevinçli günlerden birisi oldu. Sağlıklı bir erkek çocuğu sahibi olan Bakan Albayrak, 3. kez babalık sevincini yaşarken,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da 5. kez dedelik heyecanını yaşadı.
Enerji Bakanı Berat Albayrak’ın babalık, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dedelik heyecanı, yalnızca Enerji Bakanlığı ve Beştepe’de değil, Doğan Medya Gurubu’nda da heyecanla karşılandı.
Özellikle Aydın Doğan’ın katında!
Doğan’ın aklına dahiyane bir fikir gelir!

AYDIN DOĞAN, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A MEKTUP YAZAR!Uzun süredir Erdoğan’la arası limoni olan Aydın Doğan, Cumhurbaşkanı ile  durumu düzeltmek için Albayrak’ın yeni dünyaya gelen çocuğunu da bahane ederek bir mektup kaleme alır.
Aydın Doğan’ın mektubun bir kısmı şöyle;
Sayın Cumhurbaşkanım…..”
 “Damadınız Enerji Bakanı Berat Albayrak’ın bir çocuğu olduğunu sevinçle öğrendim. Allah’tan ailesine, millete, insanlığa hayırlı bir evlat olmasını diler, 5. kez dede olmanız vesilesi ile zat-ı alinizi kutlarım. Selam ve saygılarımı sunarım…
Aydın Doğan… “

DOĞAN’IN ULAĞI HANDE FIRATMektubu özel bir zarfa koyan Aydın Doğan, posta yerine ulak kullanmayı tercih eder.
Doğan, ulak olarak, Doğan TV Ankara Temsilcisi ve Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyesi olan Hande Fırat’ı seçer.
Son dönemde yaptığı programlarla adından söz ettiren Hande FıratCumhurbaşkanı Erdoğan’ın özel kalem müdürü Hasan Doğan’dan acil kodu ile randevu talep eder.
Heyecanla Beştepe’ye giden FıratHasan Doğan’a, “Sayın Cumhurbaşkanımıza ulaştırılmak üzere, patronumuz Aydın Doğan’ın mektubunu getirdim.” der.

ERDOĞAN’IN ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ, DOĞAN’IN MEKTUBUNU KABUL ETMEZ!Erdoğan’ın özel kalem müdürü Doğan, Aydın Doğan’ın mektubunu alma konusunda tereddüt yaşayınca, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sorar.
Erdoğan’ın yanıtını alan Hasan Doğan, Hande Fırat’a, “Bu mektubu kabul etmiyoruz.” deyince, morali bozulan Hande Fırat, “Neden?” diye sorar.

DOĞAN: AYRICALIK DEĞİL, NORMALLEŞMENİZİ İSTİYORUM!
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın özel kalem müdürü Doğan’ın yanıtı, “Malum nedenlerden dolayı” şeklinde olur.
Hande Fırat’ın ısrarları üzerine, Doğan şöyle devam eder;
Biz; Doğan Gurubu’ndan torpil, ya da ayrıcalık istemiyoruz. Normalleşmesini istiyoruz. Bir gün başka, diğer gün başka yayınların yayınlandığı bir yayın organının sahibinin mektubunu almayı uygun görmüyoruz…”  (Hande Fırat’a verilen yanıtın tamamı bu değildir ancak şimdilik bu kadarı yeterli...)
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın özel kalem müdürü Hasan Doğan’ın bu kararlı tutumu karşısında yapacak bir şey olmadığını anlayan Doğan TV Ankara Temsilcisi veGazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyesi olan Hande Fırat, Beştepe’den ayrılır ayrılmaz patronu Aydın Doğan’a konu hakkında bilgi verir.
Doğan’ın yanıtının ne olduğunu henüz öğrenemedik! Ama başından aşağı kaynar sular döküldüğü ya da soğuk duş etkisi altında kaldığını tahmin etmek zor değil.
Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu yazı henüz yorumlanmamış...

Yazarın Diğer Yazıları
Sayfa başına gitSayfa başına git
Turktime uygulamasını indirin, günün gelişmeleri cebinize gelsin.
Google Play
App Store
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR RÖPORTAJLAR PORTRELER ANKARA KULİSİ FOTO GALERİ VİDEO GALERİ KÜLTÜR SAĞLIK EKONOMİ TEKNOLOJİ ANALİZ TEKZİP
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2023 Turktime