Turktime

Ebru Şallı'nın eşinden olay gaf!

Ebru Şallı, açtığı YouTube kanalına Uğur Akkuş'u konuk etti. Uğur Akkuş yaptığı her açıklamayla olay yaratırken, bir gafı ise sosyal medyaya damga vurdu. Uğur Akkuş'un gafı, Kaya Çilingiroğlu ve Feraye Tanyolaç'ı akıllara getirdi.
ABONE OL
Abone Ol
Ebru Şallı'nın eşinden olay gaf!
Haberler / Magazin
18 Mayıs 2021 Salı 15:55
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

Eski manken Ebru Şallı, uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Uğur Akkuş ile Eylül 2019'da nikah masasına oturmuştu. Uğur Akkuş ile mutlu bir evlilik sürdüren Ebru Şallı, geçen yıl oğlu Pars'ı kaybetmenin acısını yaşamıştı.

Zor günleri geride bırakan Şallı, geçen günlerde sosyal medya platformu Youtube'da bir kanal açtı.

Burada pilates videoları, sağlıklı yemekler, bebek bakımı ve güzellik üzerine içerikleri takipçilerine sunacak olan Şallı, eşi Uğur Akkuş'u konuk etti. Nasıl tanıştıklarını takipçilerine keyifli bir dille anlatan ikili, önce iş için görüştüklerini söyledi. Uğur Akkuş, daha sonra Şallı'yı bir yemek için ikna ettiğini söyledi. Bu yemekte Ebru Şallı'nın şık kıyafeti ve güzelliğinden etkilendiğini söyleyen Uğur Akkuş "Ferrari gibi kadın" yorumunu yaptı.

AKILLARA KAYA ÇİLİNGİROĞLU VE FERAY TANYOLAÇ GELDİ

Akkuş'un bu gafı sosyal medyada çok konuşulurken akıllara Kaya Çilingiroğlu geldi.

Ünlü spor yorumcusu da yıllar önce yeni aldığı Ferrari'yi soran gazetecilere "Siz Feraye'yi nerden tanıyorsunuz?" diyerek Feraye Tanyolaç'la olan gizli aşkının itirafını yapmıştı.

Diğer yandan Uğur Akkuş, eşinin kanalında şu açıklamalara imza atmıştı: Ben çok yoğun iş seyahatlerinde bulunuyorum. Son zamanlarda Ebru da bana katılmaya başladı. Herkes bizi tatilde zannediyor ama iş için gidiyoruz. Yurtdışında şirketlerim var 67 tane ülke gezdim.

EBRU'YU ARABİSTAN'DA TANIDIM

Suudi Arabistan'ın Riyad çöllerindeyken birden Ebru Şallı'nın 'nefes al, nefes ver' sesini duydum. (gülüyor) Gerçekten çöldeydim ama oraya büyük bir otel yapmışlardı iş toplantısındaydım. O otelin spor salonuna indim. Koşu bandındayken bir kadın gördüm pilates yapıyor ama bir yerden de Türkçe konuşuyor birisi… Kadının Türk olduğunu düşündüm yanına gidip 'Türk müsünüz' diye sordum. Arap olduğunu öğrendim. Bana ekranı gösterip 'bu Ebru Şallı çok ünlü Türk sporcu' dedi.

Ben hemen internette Ebru'yu arattım. Bir sürü iş ile uğraştığını öğrenince ürünlerini bir çatı altında toplamak için teklifte bulundum. Çünkü Arabistan'ın çölünde bir kadın Ebru Şallı'yı tanıyorsa ben de ürünlerini satabilirim diye düşündüm. Menajeriyle görüştük, Ebru ile de iki ay sonra tanışabildik.

BUNA MI YATIRIM YAPACAĞIZ!

Ofise geldi tırnaklar bembeyaz, en sevmediğim oje rengi hiç bakmadım bile yüzüne! Dedim 'bu ne ya! Biz buna yatırım mı yapacağız' diye düşündüm. Tanıştıkça ne kadar çok iş odaklı olduğunu gördüm. Zamanla hoşlanmaya başladım. Sabah-akşam yediğim yemeklerin resmini atıyorum bilgi alıyorum. Sonra 'sen bana yürüyor musun' dedi.

Yemeğe çıktık. Zamanla Ebru bana şarkılar atmaya başladı. Tabii ben bu kadar ünlü olduğunu bilmiyorum. Konsere gidince ne kadar ünlü olduğunu öğrendim.

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR RÖPORTAJLAR PORTRELER ANKARA KULİSİ FOTO GALERİ VİDEO GALERİ KÜLTÜR SAĞLIK EKONOMİ TEKNOLOJİ ANALİZ TEKZİP
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2021 Turktime