Turktime
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
DÜELLO
M. Kürşat Türker
YAZARLAR
24 Aralık 2018 Pazartesi

DÜELLO
SAİR  :  " Gerçek denilen.., bir yer çekimidir.. Yaşamın manayla bütünleşerek devamı için, insanın ayağını basması gereken taşları yerinde tutar "

        ŞAİR  :  " Varoluşun anlamını bulmak yükümlülüğüne zorlandığınızı fark ettiğiniz vakit.., Ancak ölüm hükmü ile sonlanacak olan çok çetin bir mücadeleye de girmişsiniz demektir "

        SAİR  :  " Bir insan doğduğunda, yaşaması için annesinin memesini emmesi gerektiğini bilmeden emer.., Ancak öldükten sonra da yaşamak için .. sevmesi gerektiğini, öğrenmeden ölmemelidir "

        ŞAİR  :  " Biz .., Sevgi ile yetinemeyip aşkı arayan.., insani değil.., Aşkı idol haline getirip sevgiyi öldüren, hayvani duyguların esiriyiz artık "

        SAİR  :  " Gösterilmesi en kolay.., ama görünmesi en zor olan şeyleri ve tabii.., duyulması en kolay ama duyurulması en zor olan şeyleri seven insan tabiatı değil mi..? Onları ehlileştireyim derken .., en az onlar kadar hayvanlaştığının dahi, farkında değil ki "

        ŞAİR  :  " Yapmacık duygularla kuşatılan bir dünyada insanlar .., tertemiz duygularından ağlayan bir bebeği seyrediyor.. Sen üzül.., Çünkü, göz yaşları düştüğü yerde kirleniyor..., Elleriyle, sahte sevgilerden heykelcik yapanlar.., kalplerinde gerçek sevginin ağırlığını taşıyanları öldürüyor.. Sen üzülme.., Çünkü, mezarlardan kırmızı güller fışkırıyor "
Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu yazı henüz yorumlanmamış...

Yazarın Diğer Yazıları
Sayfa başına gitSayfa başına git
Turktime uygulamasını indirin, günün gelişmeleri cebinize gelsin.
Google Play
App Store
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR RÖPORTAJLAR PORTRELER ANKARA KULİSİ FOTO GALERİ VİDEO GALERİ KÜLTÜR SAĞLIK EKONOMİ TEKNOLOJİ ANALİZ TEKZİP
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2023 Turktime