Turktime
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
MİS GİBİ BİR YAZ!
Canan Sezgin
YAZARLAR
4 Haziran 2024 Salı

MİS GİBİ BİR YAZ!

Ve geldi Haziranla en sevdiğimiz yaz günleri.. Yazın ilk ayının ilk haftasında Venüs Güneşin kalbinde yer alacak.

Dilek, dua, meditasyon için muhteşem bir zaman dilimi. Yine aynı hafta 3-4-5-6 Haziran günlerinde Merkür, Mars, Jüpiter, Satürn, Uranüs ve Neptün hizalanıyorlar. Farklı bir psikolojide olabilir, bakış açımızı değiştirebiliriz bir çok konuda.

Jüpiter ikizler burcuna geçti, ikizler terazi ve kovalar şanslı fakat koç ve aslanlar içinde güzel değişimler söz konusu olacak.

Hiç bir şey gizli kalmayacak. Hayat değişim ve dönüşüm için bizi biraz sınava tabi tutabilir fakat hayallerimizi gerçekleştirebilmemiz için yaşanacak her şey.

12 Hazirana kadar yeni başlangıçlar veya bir şeyleri sonlandırmak için bu dönemi iyi değerlendirin.

Bitişler ve başlangıçlar zordur ama iyi gelir insana. Yenilenme zamanı artık.  

Bu ayın mottosu:

Olmuyor zannediyorsun ama yolu yarıladın bile...

Ve bu hafta neler olacak diyorsanız,

Yükselen burcunuza göre okumayı unutmayın:

KOÇ:

Sevgili koç burçları, bu ay iletişim, yakın çevreniz ve seyahatler konuları gündeminizde olacak. 4 haziranda Merkür ikizler burcuna geçiyor ve Jüpiter’le kavuşum yapıyor. İletişim, seyahatler ve yakın çevre konularında şanslı olacaksınız. 6 haziran yeni ayında kısa süreli de olsa bulunduğunuz yerden uzaklaşın. 14 haziran güneş Merkür kavuşumuyla dileklerinizin kabulü için dua, meditasyona yönelin. 

BOĞA:

Sevgili boğalar, bu ay finansal konular odak noktanız olacak. 4 haziranda Merkür ikizler burcuna geçip Jüpiter’le kavuşum yaptığında gelirinizin artma potansiyeli olacak. Haziran ayını iyi değerlendirin. Ayrıca 6 haziran yeni ayında parasal anlamda girişimlerinizi yapmaktan kaçınmayın. 14 haziran güneş Merkür kavuşumuyla maddi açıdan şanslı olacaksınız.

İKİZLER:

Sevgili ikizler, bu ay kişilik, karakter, dış görünüş gibi konular odak noktanız olacak. 4 haziranda Merkür ikizler burcuna geçiyor ve Jüpiter’le kavuşum yapıyor. Dönüşüm yaşadığınız bir yıldasınız. Zihniniz, iletişim şekliniz değişecek. 6 haziran yeni ayında estetik işlemler yaptırabilirsiniz. 14 haziran güneş Merkür kavuşumuyla kişisel gelişiminize yönelirseniz faydasını göreceksiniz.

YENGEÇ:

Sevgili yengeçler, bu ay bilinçaltı, gizli olaylar gündeminizde olacak. 04 haziranda sizin için şifa günleri başlıyor. 6 haziran yeni ayında sezgilerinize güvenin, içinizden gelen sese göre hareket edin. Doğru yolu bulacaksınız. 14 haziranda gizli düşmanlarınız konusunda ilahi adalet zamanını yaşayacaksınız. 20 haziranda güneş burcunuza geçiyor, bir ay şanslı döneminiz olacak.

ASLAN:

Sevgili aslanlar, bu ay sosyal çevreniz hareketli olacak. 4 haziranda Merkür ikizler burcuna geçiyor ve Jüpiter’le kavuşum yapıyor. Yeni insanlarla tanışıp o insanlardan fayda göreceksiniz. 6 haziran yeni ayında hayallerinizle ilgili harekete geçin, uzun zamandır beklediğiniz dönem geldi. 14 haziran güneş Merkür kavuşumuyla hayatta en çok istediğiniz konuda dilek dileyin, imgeleme yapın.

BAŞAK:

Sevgili başaklar, bu ay otorite figürleri ve kariyerle ilgili konular gündeminizde. 4 haziranda kariyeriniz konusunda ilerlemek için daha fazla beklemenize gerek kalmayacak. 6 haziran yeni ayında mesleğinizle ilgili önemli bir süreç başlayacak. 14 haziran güneş Merkür kavuşumuyla işinizle ilgili olmak istediğiniz yerde kendinizi hayal edin ve olumlama yapın.

TERAZİ:

Sevgili teraziler, bu ay yurt dışı işleri, eğitim konuları gündeminizde olacak. 4 haziranda yurt dışı, eğitim ve yayıncılık konularında yaratıcı fikirlerinizle çığır açacak bir döneme giriş yapıyorsunuz. 6 haziran yeni ayında eğitim alın, eğitim verin, doğru zaman olacak. 14 haziran güneş Merkür kavuşumuyla dileklerinizi yazın, dile getirin ve sonucu bekleyin.

AKREP:

Sevgili akrepler, bu ay burs, miras, vergi, borç alacak, ortak para kaynakları gibi konular odak noktanız olacak. 4 haziranda hiç beklemediğiniz yerlerden para gelebilir. 6 haziran yeni ayında sezgilerinizi dinleyin, rüyalarınıza dikkat edin. İşaretleri takip edin, harekete geçin. 14 haziran güneş Merkür kavuşumuyla borçlarınızı ödeyebilir, hak edişlerinizi alabilirsiniz.

YAY:

Sevgili yaylar, bu ay ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar konuları gündeminizde olacak. 4 haziranda Merkür ikizler burcuna geçiyor ve Jüpiter’le kavuşum yapıyor. Birinin zekasına aşık olabilir, sizinle derin sohbetler yapan birine yoğun hisler besleyebilirsiniz. 6 haziran yeni ayında evlenebilir veya boşanabilirsiniz. 14 haziran güneş Merkür kavuşumuyla ortaklıklar konusunda güvendiğiniz birinden yardım alabilirsiniz.

OĞLAK:

Sevgili oğlaklar, bu ay sağlık, evcil hayvanlarınız ve meslek konularına odaklanacaksınız. 4 haziranda sağlık açısından şifalanacaksınız, olumlu düşünmek sizi çok iyi gelecek. 6 haziran yeni ayında mesleki anlamda farklı bir adım atın. Değişimi başlatın. 14 haziran güneş Merkür kavuşumuyla evcil hayvan sahiplenebilir, sokak hayvanlarına yardım edebilirsiniz. Maddi manevi karşılığını alacaksınız.

KOVA:

Sevgili kovalar, bu ay aşk, sanat, eğlence ve çocuklarınızla ilgili konular gündeminizde olacak. 4 haziranda aşık olma ihtimaliniz olduğu gibi sanatsal anlamda başarı durumunuz da söz konusu olacak. 6 haziran yeni ayında eğlenceye zaman ayırın. Hobi edinin, kendinize keyif alanı yaratın. 14 haziran güneş Merkür kavuşumuyla ruh eşinizi bulabilir, bulduysanız yeniden aşık olabilirsiniz.

BALIK:

Sevgili balıklar, bu ay aile ve gayrimenkul konularına odaklanacaksınız. 4 haziranda Merkür ikizler burcuna geçiyor. Ailenizle ilgili sorunlar çözüme kavuşuyor. 6 haziran yeni ayında gayrimenkul alım satımı yapmak için uygun zaman. 14 haziran güneş Merkür kavuşumuyla geçmişten gelen olumsuz enerjileri iptal edip yeni hayatınıza başlayın.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu yazı henüz yorumlanmamış...

Yazarın Diğer Yazıları
Sayfa başına gitSayfa başına git
Turktime uygulamasını indirin, günün gelişmeleri cebinize gelsin.
Google Play
App Store
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR RÖPORTAJLAR PORTRELER ANKARA KULİSİ FOTO GALERİ VİDEO GALERİ KÜLTÜR SAĞLIK EKONOMİ TEKNOLOJİ ANALİZ TEKZİP
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2024 Turktime