Turktime
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Çantalarında hep ihanet vardır
Cengiz Altınsoy
YAZARLAR
25 Mart 2023 Cumartesi

Çantalarında hep ihanet vardır

Çantacılardan korktuğum kadar hiçbir şeyden korkmadım. Bu çantacılar, ellerinde çantalarla dolaşarak, kendi çıkarlarını masanın üstüne koyarlar. Sadece kendini düşünür bu adamlar. Bunlar için memleket  ve halk önemli değildir. Varsa yoksa kendi egolarıdır önemli olan.

Bu çantacılar, senin yanındaymış gibi olurlar ama hep öbür tarafa çalışırlar. Çantalarında hep ihanet vardır. Bıktık siyasetdeki bu tip militan  adamlardan.

Yavuz Ağıralioğlu tam bir çantacı ağzı ile konuşuyor. Değerlerim var diyor. Senin değerlerin varda Meral Akşener'in değerleri yokmu?

Sen Meral Akşener'den daha mı onurlusun. Siyaset yaptığın arkadaşların omurgasız mı, bir tek sende mi var bu onurlu duruş? Geç kardeşim bunları, sen iyi parti içindeki İrlandalısın ne demek istediğimi anladın sen.

 

Senin gibileri değil partiye ,kapının önüne yanaştırmamak lazım.Tam bir çantacısın.Bir adam partisini bitirmeye çalışır ben bu adamda gördüm.Ne dediğinide anlamıyorum,ne yapmak istediğinide anlamıyorum.Sadece şunu anladım AKP'ye oy verin diyor.HDP, millet ittifakını destekliyormuş diye kızıyor.Sanane be adam,sendenmi izin alacaklar.İsteyen istediği partiye oy verir.

Delikanlı gibi adam gibi istifa et iyi partiden, geç Ak partiye ,yerin belli olsun.Orda Hüdapar seni bekliyor ,açmış kollarını bana TÜRK lafı ile gelme diyor hüdapar.Hadi git oraya,sana yakışır orası.

 

Meral Akşener ,Ülkenin kötü durumda olduğunu görüyor,beş müteahhit ülkeyi diri diri yiyor, sen kalkmışsın be adam ,AKP'ye oy vermeye insanları teşvik ediyorsun yani Akp militanısın.İyi partideki Akp militanı sensin.Senden önceki militan  Ümit Özdağ efendiydi.

 

Ümit Özdağ efendi diyorki, Kemal Kılıçdaroğlu'na oy verirseniz bu oylara yazık olur, bak bak,adama bak,sonra diyorki ,Kemal Kılıçdaroğlu sayesinde güneydoğudaki belediyeler,HDP'ye geçer diyor.Zaten HDP'de belediyelerin çoğu ama adamın dünyadan haberi yok.

Ümit Özdağ diyor ki, AKP'ye oy verin, işin özeti  kısaca budur.Bu altılı masa diyor, Ümit efendi ,FETÖ'den daha tehlikelidir.Dedimya ,çantacı militanlar  bunlar, bir anda çıkar bu militanlar , Akp basını ve trolleri programı yapar, bunlarda bombayı patlatır.Bunlar komik adamlardır.Bunlara kızmayın,bunlar zavallı adamlar.

Ümit Özdağ ,hadi sende Hüdaparın yanına doğru uza bakalım,Türk düşmanlığı yapan hüdaparın yanına git ve  oy ver.

 

Muharrem İnce,Çantacı hem de Versace modeli.Herkes her şeyi biliyor,Bu adamda ,Chp içindeki Chp düşmanı

Bu adama CHP'nin yaptığını babası yapmadı.Adamı Cumhurbaşkanı adayı yaptılar hala gözü doymadı, Çin malı Cem Yılmaz gibi şovlar yapıyor.Almış arkasına AKP trollerini oy bölme derdinde.AKP  televizyonları bu adamı sürekli haber yapıyor.

Muharrem İnce,azıcık vicdanın olsa ,Kemal Kılıçdaroğlu'nun aday olduğu yerde ,aday olmazsın..

Aday olsanda senden bir şey olmaz.Daha yüz bin oyu tamamlayamadın.Ama AKP trolleri çalışıyor sana,tamamlarsın.

20 yıldır aynı adam,ülkeyi yönetiyor.Halk fakirleşti.Ülkenin 418 milyar doları  yok oldu.Bu tanımlayamadığım sadece çantacı olarak nitelendirdiğim  adamlar hala kendi çıkarları için ülkenin kaderi ile oynamaya çalışıyorlar.Bunların oyları falan yok,halk bunları ciddiye almıyor.Benim kızdığım tekbir şey var.Muhalefet olup muhalefet kötülenirmi,senin hedefin iktidar partisi olması lazım.İktidar partisini eleştirmen lazım.Eleştirmiyorsan ,iktidardan memnunsan neden parti kuruyorsunuz efendiler.

Bu çantacı adamları gördüğünüz kanalları izlemeyin kardeşim .Bu adamlara prim vermeyin.

7500 tl emekliye en düşük maaş veren hükümet sonra Cumhurbaşkanı hadi 2500 tl benden diyecek  ve en düşük emekli maaşını 10 000 tl yapacaklar falan işte hep aynı sovlar,hükümet kiraların 15 000 tl olduğunu bilmiyor.İstanbulda 25 000 tl kiralar,Hükümetin dünyadan haberi yok.Sarayda yaşarsan halkdan haberin olmaz.Etrafın dalkavuklarla sarılır her şey güzel zannedersin.

Halk kararını çoktan vermiş.

 

Değişmeyen tek şey değişimdir..

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu yazı henüz yorumlanmamış...

Yazarın Diğer Yazıları
Sayfa başına gitSayfa başına git
Turktime uygulamasını indirin, günün gelişmeleri cebinize gelsin.
Google Play
App Store
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR RÖPORTAJLAR PORTRELER ANKARA KULİSİ FOTO GALERİ VİDEO GALERİ KÜLTÜR SAĞLIK EKONOMİ TEKNOLOJİ ANALİZ TEKZİP
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2023 Turktime