Turktime

Istakoz paylaşımıyla gündem olan AK Partili Şebnem Bursalı özür diledi

Sosyal medyada Monako'da yediği ıstakozu paylaşarak tepki toplayan AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, özür diledi.
ABONE OL
Abone Ol
Istakoz paylaşımıyla gündem olan AK Partili Şebnem Bursalı özür diledi
Haberler / Güncel
15 Nisan 2024 Pazartesi 10:42
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı, sosyal medya hesabından yaptığı yemek paylaşımıyla siyasetten ve vatandaşlardan tepki gördü.

Monako'da bir restoranda ıstakoz yediği anları paylaşan Şebnem Bursalı bir anda gündem haline geldi.

TEPKİLER ÜZERİNE ÖZÜR DİLEDİ

Bursalı, yaptığı paylaşım sonrasında gelen tepkiler üzerine özür mesajı yayınladı.

"HİÇ ADETİM DEĞİLDİ"

Bursalı, "Yoğun geçen seçim çalışmalarımız ardından yurtdışında yaşayan ailem ve yeğenlerimle bayram tatilini geçirmek üzere gittiğimiz bir restoranda hiç adetim olmayan bir yemek paylaşımı yapmam kamuoyunda haklı tepkiye sebep olmuştur.

30 yıllık gazeteci ve şimdi de milletvekili olarak sosyal medya paylaşımlarımda bugüne kadar yapmadığım bu hata için tüm kamuoyundan özür dilerim. Mensubu bulunmaktan onur duyduğum partim ve yolunda yürümekten her nefesimde şeref duyduğum Sn. Cumhurbaşkanımızın da bu sebeple hedef alınmasından dolayı üzüntüm sonsuzdur." paylaşımını yaptı.

 

 

AK PARTİLİ İSİMLERDEN BURSALI'YA TEPKİ

AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve AK Parti MKYK Üyesi Mücahit Birinci de Şebnem Bursalı'nın Monako Yat Kulübü'nde yaptığı ıstakoz yemeği paylaşımına tepki gösterdi.

"HALKTAN KOPUK"

Abdulkadir Özel sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Hem halktan sokaktan kopuk hem de yediğini gezdiğini paylaşacak kadar görgüsüz…" ifadelerini kullandı.

Mücahit Birinci ise, "Milletimiz geçim sıkıntısındayken, millet çareler ararken, devletimiz dişini tırnağına takmış ekonomiyi düzeltmeye çalışırken, siz gidip Monaco'da ıstakoz yiyemezsiniz, hadi yediniz bunu paylaşamazsınız! O ki paylaştınız, o zaman bu partiden istifa edeceksiniz. 

Sizin bu tavrınıza, bu ruh halinize hangi parti uygunsa, oraya gideceksiniz! Yer sofralarında kurulmuş, emekle, darbeler, bin bir badireler atlatmış bu partide siz ve sizin gibilere yer yok. Siz burayı babanızın çiftliği zannediyorsunuz, lakin burası halkın bağrından kopmuş, bu milletin öz evladı Recep Tayyip Erdoğan’ın partisidir kardeşim!

 

 

"DEFOLUP GİDİN"

Burada artık bu tavırda olanlara yer yok! Biz, size rağmen, sizin gibileri tek tek ayıklayana kadar, ölene kadar Reisimize sahip çıkacağız. Siz, bizim tane tane topladıklarımızı, kamyonu devirerek dökmeye çalışsanız da biz, yılmadan, sizlerden ve sizin gibilerden partimizin izzetini koruyacağız. Uzun uzun yazardım, sabaha kadar yazardım, ama o fotoğraf, inanın bana, bu kadar yazmayı bile hak etmiyor. Aslında tek cümle yeter: "Partimizden defolup gidin kardeşim.” Konu bu kadar basit." şeklinde tepki gösterdi.

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Turktime uygulamasını indirin, günün gelişmeleri cebinize gelsin.
Google Play
App Store
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR RÖPORTAJLAR PORTRELER ANKARA KULİSİ FOTO GALERİ VİDEO GALERİ KÜLTÜR SAĞLIK EKONOMİ TEKNOLOJİ ANALİZ TEKZİP
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2024 Turktime