MENÜ
Ankara -1°
Turktime
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Akşener: Hiç kimsenin İYİ Parti'yi seçime sokmamaya gücü yetmeyecek
Siyaset
12 Şubat 2018 Pazartesi 07:15

Akşener: Hiç kimsenin İYİ Parti'yi seçime sokmamaya gücü yetmeyecek

Çanakkale İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığı, Genel Başkanları Meral Akşener'in, geçen yıl 'Milli İradeye Saygı' toplantısını yaptığı otelde karşılaştığı engellemelerin yıl dönümünde bir yemek düzenledi.

Yemeğe katılanlara hitap eden Akşener, "Hiç kimsenin İYİ Parti'yi seçime sokmamaya gücü yetmeyecektir" dedi.

İnternet üzerinden görüntülü olarak salondakilere seslenen Akşener, "Önce denildi ki, 'İYİ Parti'yi kurdurtmazlar.' İYİ Parti kuruldu. Şimdi deniliyor ki, 'Seçime sokmazlar.' Hiç kimsenin İYİ Parti'yi seçime sokmamaya gücü yetmeyecektir" diye konuştu.

Geçen yıl Anayasa Referandumunda 'Hayır' oyu için çalışmalar yapan ve Çanakkale'de 'Milli İradeye Saygı' toplantısına konuşmacı olarak katılan Meral Akşener'in etkinliği, otel yönetiminin aldığı son dakika kararı ile iptal edilmişti. Bunun üzerine Meral Akşener'i bekleyenler duruma tepki göstermişti.

Etkinliğin yapılacağı salonun elektrikleri kesilmişti. Tüm engellemelere rağmen pes etmeyen Meral Akşener, cep telefonu ışıkları, spot lambaları altında megafonla konuşmasına başlamıştı.

Akşener'in konuşmasının sonlarına doğru salonun elektriği gelmiş ancak, ortaya çıkan bu görüntüler hafızalara kazınmıştı.
Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2019 Turktime