Turktime

Gönül Dağı dizisinde tepki çeken değişim kararı!

Gönül Dağı dizisine yeni bir karakter geldi. Buse Orcan’ın canlandırdığı karakter Asya ve kafaları fazlasıyla karıştıracak bir karakter olacak.
ABONE OL
Abone Ol
Gönül Dağı dizisinde tepki çeken değişim kararı!
Haberler / Medya
28 Ekim 2021 Perşembe 15:28
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

TRT1 ekranında izleyicilerle Cumartesi akşamları buluşmakta olan Gönül Dağı dizisine yeni bir karakter geldi.

AŞKIN EN DOĞAL HALİNİ ANLATIYOR
Özellikle de Ramazan karakterinin hayatına giriş yapan Asya, dengelerin değişmesine neden olabilir. Asuman’a olan aşkı ile sınanan Ramazan, tam da böyle bir dönemde Asya ile karşılaştı. Dizinin ilk sezonunda naif bir hikaye anlatması ile ilgi çeken Gönül Dağı, ikinci sezonda önemli bir değişim yaşıyor.

Dizideki karakterlerin aşk hayatlarının fazlasıyla öne çıkartılması eleştiri konusu oluyor. Özel kanallardaki dizilerin aşk hikayelerini ne kadar fazla işlediği biliniyor. Gönül Dağı, bu yapımlardan saf ve doğal aşkları ortaya çıkardığı için ayrışmıştı.

Senaristlerin sürekli aşk üzerine ve ayrılıklarla dolu dram hikayeleri oluşturması eleştiriler almaya devam ediyor.

İZLEYİCİLER MERAKLA BEKLİYOR

İki karakter hikayede tesadüfen karşılaşmış ve evden kaçan genç kız ailesinin kendisine yaptığı eziyetleri anlatmıştı. Kasaba meydanındaki patates festivaline gelerek Asya’yı ailesine teslim eden Ramazan, onlara rest çekerek büyük belanın da içine girdi.

Gönül Dağı dizisinde yaşanacaklarla birlikte Asya ile Ramazan arasında yeni bir aşk yaşanma ihtimali de izleyiciler tarafından merakla beklenen bir başka konu olacak.

Buse Orcan hikayeye sert bir şekilde giriş yaptı ve kısa sürede de Asya karakteri ile popülerliğini artıracak gibi bir izlenim veriyor.

İŞTE İSMAİL SAYMAZ'IN GERÇEK YÜZÜ

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR RÖPORTAJLAR PORTRELER ANKARA KULİSİ FOTO GALERİ VİDEO GALERİ KÜLTÜR SAĞLIK EKONOMİ TEKNOLOJİ ANALİZ TEKZİP
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2021 Turktime