Turktime

Ece Ronay açtı ağzını...

Geçtiğimiz günlerde magazin gündemine ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile yaşadıkları olayla gelen TikTok fenomeni Ece Ronay, kendisi hakkında konuşan Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil'e cevap verdi.
ABONE OL
Abone Ol
Ece Ronay açtı ağzını...
Haberler / Magazin
24 Ekim 2021 Pazar 21:19
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay ile ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil arasındaki gerginlik sürüyor. Son olarak tartışmalara Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil de katıldı.

Yasmin Erbil, Ronay ile ilgili sorulara, "TikTok'ta ünlü olan biri, prim vermek istemiyorum. Babamın yanındayım" dedi. 

ECE RONAY'DAN JET HIZINDA YANIT!

Yasmin Erbil'e cevap vermekte gecikmeyen Ece Ronay, "Takipçi sayımın seni 3'e katladığına mı yanayım tanınırlığımın senden fazla olmasına mi yanayım? Senin gibi hayattaki tek vasfı babasının kızı olmak olan bir insan için fazla iddialı sözler bunlar. Sen "tiktokçu"yu tanımıyor ve ezmeye çalışıyor olabilirsin ama baban salya sümük peşinden koşuyordu. Baban tiktokçuların klibinde ne arıyordu babana soracaksın o zaman. Senin baban benle uğraşamadı, bence sen hiç bulaşma. Saçma sapan röportajlarını da kendine sakla, sen beni ezmeye zeka olarak müsait değilsin. Tabi bizim babamız ünlü olalım diye zorla dizilere sokmadı, paraya boğmadı. Kendi emeğimle "tiktoktan" ünlü oldum… " şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR RÖPORTAJLAR PORTRELER ANKARA KULİSİ FOTO GALERİ VİDEO GALERİ KÜLTÜR SAĞLIK EKONOMİ TEKNOLOJİ ANALİZ TEKZİP
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2022 Turktime