Turktime

Apple'dan yeni aşı kararı

Teknoloji devi Apple, artan Covid-19 vakaları karşısında yeni bir önlem aldı. Henüz aşı olmayan ve aşı durumunu şirkete bildirmeyen Apple çalışanları her gün hızlı Covid-19 testi yapmak zorunda kalacak.
ABONE OL
Abone Ol
Apple'dan yeni aşı kararı
Haberler / Sağlık
25 Ekim 2021 Pazartesi 08:13
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş

Çalışanları için aşı zorunluluğu getirmeyen Apple, merkezinin bulunduğu ABD’de artan Covid-19 vakaları karşısında yeni önlemler alıyor.

Şirketin perakende mağazalarında çalışan aşılanmamış personelden haftada iki kez test yapmaları istenecek. Aşılanmış personel ise haftada bir kez hızlı test yaptırmaya devam edecek.

15 DAKİKADA SONUÇ VERİYOR

Çalışanlar evde yapabileceği hızlı testleri Apple ofislerinden ve mağazalarından temin edebiliyor. 15 dakikada yapılan testin sonucu kurum içi uygulamayla şirkete bildiriliyor.

Apple kısa süre önce vakalardaki artış ve Delta varyantıyla ilgili olarak perakende mağazalar dışındaki çalışanlarının ofise dönecekleri tarihi Ocak 2022'ye ertelemişti.

İŞTE İSMAİL SAYMAZ'IN GERÇEK YÜZÜ

YORUM EKLE

Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır

YORUMLAR


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

DİĞER HABERLER

Sayfa başına gitSayfa başına git
Facebook Twitter Instagram Youtube
GÜNCEL SİYASET DÜNYA MEDYA MAGAZİN SPOR YAZARLAR RÖPORTAJLAR PORTRELER ANKARA KULİSİ FOTO GALERİ VİDEO GALERİ KÜLTÜR SAĞLIK EKONOMİ TEKNOLOJİ ANALİZ TEKZİP
Masaüstü Görünümü
İletişim
Künye
Copyright © 2022 Turktime
SEFFAF ANKARA