MENÜ
Ankara -2°
Turktime
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Mehmet Aslantuğ Hülya'ya sahip çıktı
Magazin
10 Mart 2018 Cumartesi 11:39

Mehmet Aslantuğ Hülya'ya sahip çıktı

Sözleri nedeniyle eleştirilen Hülya Avşar'a Mehmet Aslantuğ sahip çıktı.

Hülya Avşar, geçtiğimiz hafta kendi adını taşıyan programda Mehmet Aslantuğ'u konuk etmişti.

Avşar kızı, sohbet sırasında 'bence kadın evde oturmalı, erkek çalışmalı' dedi. Bu sözlerin ardından sosyal medya yıkıldı.

Bir anda eleştiri oklarının hedefi olan Avşarkızı'na Mehmet Aslantuğ sahip çıktı.

'Direniş Karatay' filminin galası öncesi Posta gazetesinden Şirin Sever'e konuşan Aslantuğ “Hülya’ya biraz acımasızlık ediliyor. Biz onunla çalıştık, 30 yıldır tanışırız. Kimi onaylar, kimi onaylamaz ama bir kıymeti harbiyesi vardır Hülya’nın. Bana sorarsanız, Hülya ailesine de yardım eden arkadaşlarımızdan. O yardımı alan erkekler bile vardır... Hülya’nın söylemek istediği birinin haremine teslim olmak değil. 30 yılı aşkın süredir üreten ve çalışan bir kadının böyle cümle kurması ancak onun psikolojik ihtiyaçları ile alakalıdır. Yani duygusal bir şey söylüyor. Hülya’yı çok da hırpalamamak lazım…" dedi.
Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar
 Misafir
 10 Mart 2018 Cumartesi 17:53
Mehmet Aslantuğ bir daha büyüklüğünü göstermiş. Hülya'nın gaflarını kapatmak yerine onlara ses çıkartmamak SIRADAN,BASİT insanların işidir, o GAFLARI halkın gözünde yumuşatmaya, gerekçe bulmaya çalışmak ise BÜYÜK İNSANların işidir, tıpkı MEHMET ASLANTUĞ gibilerin. Ülkemin insanlarının böyle büyük insanlara olan açlığı, onların sayısının dibe vurmasından,basit-bayağı yaratıkların iyi insanları DİRSEK DARBELERİYLE kenara itip öne çıkmaları yüzünden. İnsanı insan yapan değerler aşındırıldı yıllarca
Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2018 Turktime